Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml bilgi,Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml etken maddeleri,Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml kullanımı,Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml özellikleri,Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml nasıl kullanılır

Anüs bölgesine anında parlaklık verir ve kendinize olan güveninizi arttırır
Procsin Beyazlatıcı Krem 50 ml
 
Cildinizi doğal bir şekilde beyazlatan ve renk değişikliklerini hassas biçimde dengeleyen maddeler içerir. Güzelliğinize güzellik katar ve pigmentasyon bozukluklarının neden olduğu rengi açar. Bu cilt beyazlatma formülünü, her koyu pigmentasyon üzerinde kullanabilirsiniz Örneğin, anal ve diğer özel bölgelerinizin görünümünü güzelleştirin. Procsin Genital Bölge Beyazlatıcı, anüs bölgesine anında parlaklık verir ve kendinize olan güveninizi arttırır. Doğal kökenle maddeler içermekte olup, hassaslığı azaltmaya yönelik besleyici özelliklere sahiptir.
 
Bu mucizevi krem, vajinal, genital, anal bölgelerde ve koltukaltında çok etkilidir. Kullanımı basit ve 0 etkili olan Beyazlatıcı Krem kendinizi daha rahat hissettmenizi sağlayacak. Epilasyon, ağda, tıraş, vb uygulamalar ile güneş, yaşlanma, ilaç kullanımı, hamilelik gibi durumlardan dolayı özel bölgelerde oluşan kararmaları ortadan kaldıran Beyazlatıcı Krem, düzenli kullanımdan itibaren kısa sürede bu bölgelerde ışıltılı bir görünüm sağlar.
 
Zararlı kimyasal maddeler içeren diğer bazı renk açıcı kozmetik ürünlerin aksine, Procsin Beyazlatıcı Krem, güvenli ve doğal içeriklerden oluşur.
 
Cinsel bölgelerde ışıltılı bir görünüm, ışıltılı bir özgüven demektir!
 
Kullanım Yeri
 
Tüm yaşlara ve cilt tiplerine uygundur. Koltuk altı ve genital bölgelerde güvenle kullanılır.
 
Kullanım Şekli
 
Hijyen jeli ile cildinizi temizledikten sonra günde iki defa sabahları ve akşamları yüzük parmağınızla sorunlu bölgeye uygulayınız.
 
Ticari Takdim ve Ambalaj Şekli
 
50 ml valfli tüp
 
İçindekiler
 
Deionized Water, Pomegranate Seed Oil, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol and PEG-40 Castor Oil and Sodium Cetearyl Sulfate, Stearic Acid, Glycerine, Cetrimonium Chloride, Octyldodecanol, Caprylic Capric Triglyceride, Borax, Propylen Glycol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
 
CLINICALLY PROVEN EFFICACY / KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK
 
• Parapen Free
• Hydroquinone Free
• Kolik Acid Free
• Phenoxyethanol Free
‹‹Önceki Yazı

NBL Gynobiotic Probiotic 10 Kapsül

Sonraki Yazı ››

Sırt Ağrısı


Yorumlar yükleniyor...