19.03.2012 (19 MART) PAZARTESİ GÜNÜ STAR TV MELEK BAYKAL PROGRAMI İZLE

19.03.2012 (19 MART) PAZARTESİ GÜNÜ STAR TV MELEK BAYKAL PROGRAMI İZLE


STAR TV MELEK BAYKAL PROGRAMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

2012'ye değişen logosu ve yepyeni programları ile başlayan yeni Star'da gündüz kuşağında dopdolu bir program ekrana geliyor. Sunuculuğunu Melek Baykal'ın yaptığı Melek hafta içi 10.00 13.00 saatleri arasında Star'da

Melek Baykal'ın samimi ve neşeli sunumu ile ekranda olan programın sağlık bölümünde Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, moda ve güzellik köşesinde top model Tülin Şahin, özel haberleri, kadın hikayeleri ve anne çocuk ilişkileri ile Mehtap Erel, hobi köşesinde Gülen Turan, mutfakta ödüllü aşçı Ferhat Bora, ekolojik yaşam ve faydalı bilgileri ile Zeynep Çelen hafta içi her sabah Star'da

Sağlık deyince akla ilk gelen isimlerden Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, programda her gün bir konuyu ele alıyor. İzleyicilerin sorularının da yanıtlandığı bölümde Müftüoğlu Hayatın senin elinde diyerek kişilerin biyolojik yaşam sürecini hesaplıyor. Bu köşenin konukları arasında ünlü isimler de yer alıyor.

Moda ve güzellik tüyoları Tülin Şahin'den
Tülin Şahin, sokaklara çıkacak ve karşılaştığı herhangi bir kişiyi; bu kişi bir manav olabilir bir kuyumcu, bir mağaza çalışanı veya sokakta yürüyen bir vatandaş, ikna ederek baştan yaratıyor.

Güzel model stüdyoda kadınlara güzellik sırları, bakım maskeleri, sağlıklı yaşam hakkında bilgiler veriyor. Yaptığımız işe göre nasıl giyinmeliyiz , saçımız nasıl olmalı, nasıl makyaj yapmalıyız gibi önemli güzellik sırlarını adım adım uygulamalı olarak gösteriyor.

İlişkiler ve kadın hikayeleri ile Mehtap Erel
Gazeteci yazar Mehtap Erel programda kadın erkek ilişkileri, boşanma, tüp bebek sahibi olmak, kardeş kıskançlığı, ebevyn ilişkileri gibi konuları ele alıyor.

Gülen Turan'dan eski eşyaları yeniden değerlendirme yöntemleri...
Gülen Turan, programda kadınların eskiyen eşyalarını çöpe atmak yerine, yenileyerek çok daha kullanılır ve estetik hale getirmenin yollarını anlatıyor.

Ödüllü aşçı Ferhat Bora'dan yemek tarifleri
Ferhat Bora programda Türk mutfağının unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerini tekrar hatırlatacak ve herkesin evinde kolaylıkla yapacağı tariflerle yeni tadlar oluşturacak.

Zeynep Çelen'den doğal yaşam rehberi.
Organik yaşam, doğal ürünler, sağlıklı sebzeler, baharatlar, doğayı nasıl koruruzun dışında çevremizde ne tür değişimler oluyor, dünya kirliliği için neler yapabiliriz gibi konularda izleyiciyi bilinçlendiriyor.

19.03.2012 pazartesi star tv melek, 19 mart pazartesi star melek baykal programı,  star tv melek izle,  star tv melek izle,  star tv melek programı,  star tv melek baykal, star tv melek baykal bölümleri, star tv melek baykal programı izle

‹‹Önceki Yazı

16.03.2012 (16 MART) CUMA GÜNÜ STAR TV MELEK PROGRAMI İZLE

Sonraki Yazı ››

Sırt Ağrısı


Yorumlar yükleniyor...